Strona ruszyła!
Dodane przez emmanuel dnia Styczeń 03 2009 20:49:08
Dnia 3 stycznia 2009 r., o godz. 20:30 zakończyłem początkowe prace nad tą stroną. Piszę "początkowe", bo docelowo mam zamiar umieścić na niej kilkaset, jesli nie kilka tysięcy, zdjęć Białej Podlaskiej. Wszystkie fotki Białej Podlaskiej mojego autorstwa, którymi w chwili obecnej dysponuję, znalazły się na stronie.

Kwestia umieszczania zdjęć autorów innych niż piszący te słowa jest otwarta. Chętnie nawiążę współpracę z osobami, które tak jak ja lubią fotografować BP i chciałyby opublikować swoje prace, a nie dysponują do tego odpowiednim miejscem w sieci.

Jeśli ktoś po obejrzeniu mojej strony zadecyduje o założeniu własnej o podobnej tematyce, mogę się z tego jedynie cieszyć. Im więcej zdjęć Białej Podlaskiej w międzysieci, tym lepiej. Tytuł tego serwisu "Największy zbiór zdjęć Białęj Podlaskiej w sieci" jest trochę prowokacją mającą na celu pobudzić inne osoby do podobnych inicjatyw. Nie chciałbym być jedynym takim zapaleńcem. Funkcją tej strony jest także rzucenie wyzwania innym. Wizja biegających z aparatami fotograficznymi po BP pasjonatów, robiących mojej stronie konkurencję, jest mi bardzo miła.